.

.

M8X1.25мм 304 од не ' Рѓосувачки Челик Левата Рака Тема Хексадецимален Acorn КАПА Ореви Декоративни Орев Капи Обратна Ореви 10pcs

M8X1.25мм 304 од не ' Рѓосувачки Челик Левата Рака Тема Хексадецимален Acorn КАПА Ореви Декоративни Орев Капи

DEN 237.36

Количина на стоки
Достапно на барање

Квалитет на производите : Избраниот Висок квалитет на 304 Нерѓосувачки Челик материјал,издржлив,Долг животен пат.Мазна површина, без burrs, висок квалитет на изработка, силни и издржливи.Хексадецимален Acorn КАПА Орев е орев нуди заштита на теми и декоративен изглед како завршна fastener,користи во собранието прицврстување, итн,.Тема на Теренот : 1.25 mm(Левата Рака Навој);Навој Дијаметар : М8(0.314 ");Хексадецимален Завртки Ширина : 13mm/ 0.511";Хексадецимален Завртки Висина:15mm/ 0.590".Лесен за употреба, лесно да се инсталира .Стандардни Лева Рака Навој, тоа не е лесно да се појави лизгава за време на процесот на инсталација, што може да се направи алатка за инсталирање брзо и заштеда на време.Тоа може да се користи за заклучување во многу различни видови на материјал, дома, индустриски, класифицирани инструменти, инструменти, електронски производи, апарати за домаќинство, комуникациски производи, брави, светилки,итн.Големина : M8 X1.25мм.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ