.

.

Qfitt Направи Свој Перика Микро Капчиња Плетенка Перика Капа #5032, Црна

Qfitt Направи Свој Перика Микро Капчиња Плетенка Перика Капа 5032, Црна

DEN 119.76

Количина на стоки
Достапно на барање

ДВА РАЗЛИЧНИ ВИДА НА НЕТО.УДОБНО ЕЛАСТИЧНА БЕНД.СОВРШЕН ГЛАВАТА ФОРМА СЕ ВКЛОПУВААТ СО ЗАТВОРЕНИ ВРВОТ НА КАПА.СОВРШЕН ЗА ЗАШТИТНИ СТИЛ.ПОМАЛИ НЕТО ДУПКИ СЕ СОЗДАДЕНИ НА ВРВОТ НА КАПА ЗА ПРИРОДНИ БЕСПРЕКОРНА ЗАВРШИ.СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА НЕТО ДУПКИ СЕ СОЗДАВА ОКОЛУ КАПА ЗА ПОЛЕСНО INTERLOCKING МЕТОД.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ