.

.

DALIX 17 Duffle Торба Двојна Пред Мрежа Џебови (Црното Злато Сива Темно Зелена Сина Maroon Кралска Сина Портокал Розова Виолетова Црвена Бела

DALIX 17 Duffle Торба Двојна Пред Мрежа Џебови (Црното Злато Сива Темно Зелена Сина Maroon Кралска Сина Портокал

DEN 455.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.полиестер.Увезени.ГОЛЕМИНА : 17 инчи (Должина) x 9 инчи (Ширина) x 9 инчи (Висина).МАТЕРИЈАЛ : Полиестер.КАРАКТЕРИСТИКИ : Mesh Додатоци & Видиме Џеб.Боја : Кралска Сина.Затворање : Патент, Доаѓа со Рамо, Рака.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ