.

.

Ченто, Зачинет Леб Crumbs, 15 Унца Лименки (Пакување од 12)

Ченто, Зачинет Леб Crumbs, 15 Унца Лименки (Пакување од 12)

DEN 907.68

Количина на стоки
Достапно на барање

Избрани бели печива леб наздравија златна и зачинет со автентични мешавина на италијански зачини и сирење.Совршено земјата за свежа крцкава текстура и флексибилност.Италијански стил, зачинет леб crumbs.Се комбинираат со брокула и пармезан сирење за автентична брокула romana јадење (рецепт за да може да).Клучна состојка за пилешко пармезан (рецепт за да може да).Само 1 грам масти по порција.Холестерол слободни. 3 tbsp Ченто Увезени Екстра Девственото Маслиново Масло, плус екстра за drizzling. 1 чаша Бел Кромид, diced. 1/4 чаша Моркови, diced. 1/4 чаша Стебленца Целер, diced. 1 1/2 lb мелено Говедско месо. 1/4 чаша Ченто Двојно Концентрирани Домати Ставете Цевка. 1 1/2 шолји Ченто Сите Намена Пилешко Супа. 1/2 чаша Густ Крем. 1 Ченто Bay Ја Напушта. 1 може да се Ченто Заверена Сан Marzano Домати (28 оз), рака мелени. 1 може да се Ченто Сите Намена Мелени Домати (28 мл). 1 lb Maurizio Rigatoni. 1/4 чаша Свеж Босилек Лисја, сецкани.Ченто парична Казна Сицилијанската Морска Сол, по вкус.Ченто Мелен Црн Пипер, по вкус.Вкус Име : Зачинет | Големина : 15 Унца (Пакување од 12) 3 tbsp Ченто Увезени Екстра Девственото Маслиново Масло, плус екстра за drizzling1 чаша Бел Кромид, diced1/4 чаша Моркови, diced1/4 чаша Стебленца Целер, diced1 1/2 lb Земјата Beef1/4 чаша Ченто Двојно Концентрирани Домати Ставете Tube1 1/2 чаши Ченто Сите Намена Пилешко Супа. 1/2 чаша Тешки Cream1 Ченто Bay Leaves1 може да Ченто Заверена Сан Marzano Домати (28 оз), рака crushed1 може да Ченто Сите Намена Мелени Домати (28 мл)1 lb Maurizio Rigatoni1/4 чаша Свеж Босилек Лисја, chopped Cento парична Казна Сицилијанската Морска Сол, да taste Cento Мелен Црн Пипер, по вкус.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ