.

.

2 Пакет Пасош и Вакцина за Држачот на Комбо, TIGARI Пасош Носителот и Вакцина Картичка Заштитник Водоотпорен, СТП Кожа Пасош Случај со Вакцина Картичка, Пасош Паричник?

2 Пакет Пасош и Вакцина за Држачот на Комбо, TIGARI Пасош Носителот и Вакцина Картичка Заштитник Водоотпорен,

DEN 359.76

Количина на стоки
Достапно на барање

➤Ултра Тенок Дизајн - Со тенок профил и лесен дизајн го прават овој пасош носителот погодна за луѓе од сите возрасти. ➤Пакет се Вклучени - 2 вакцина пасош држачот.Smart патници не ја напушти домот без своите TIGARI пасош и вакцина карта сопствениците. ➤Пасош Покрие/вакцина картичка заштитник водоотпорен е одличен додаток за да се задржи вашиот пасош и вакцина за држачот на организиран и безбедно за време на патувањето, деловни состаноци или спортски сали, Многу погодна за наставници, ученици, медицински сестри, канцелариски работници, лекарите, владини службеници, полицијата, волонтери итн.Ова особено патување додаток е традиционален количка за пасош покрие но, тоа, исто така, вклучува јасно пластика слот за CDC вакцинација картичка.Овој умен вакцина картичка заштитник и патна исправа организатор е конструиран за да се заштити вашиот вакцинација карта и пасош од оштетување.➤Совршено се вклопуваат - Ова пасош и вакцина за држачот на комбо е обичај прави да се совршено да се вклопи во вашиот пасош и вакцина картичка; Нашите СТП Кожа носител на пасош со вакцина картичка ќе безбедно да се заштити вашите документи без виткање, свиткување или crumpling нив.Пасош и вакцина за држачот е погодна за семејно патување & група на турнеја. ➤Зошто е потребна? - За патниците, travel е наменета да бидат весели, па одржување на организиран е еден од најважните нешто за патување.Пасош и вакцина за држачот е погодна за семејно патување повторно во потрага за дискретна прилог на вашето патување, додаток за собирање или радосна pop на боја, ќе бидете во можност да се најде верзија која работи за вас.Секогаш чувајте ги вашите вакцина карта и пасош јасно во една паричникот и секогаш подготвен за било која инспекција ако е потребно , никогаш не се грижите за губење на нив. ➤Ова пасош паричникот за жените е направен на СТП кожа, меки и удобни, водоотпорен и лесно да се чисти.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ