.

.

ACME Мебел Трпезариска Маса, Хром и чисто Стакло

ACME Мебел Трпезариска Маса, Хром и чисто Стакло

DEN 3420.72

Количина на стоки
Достапно на барање

На Daire трпезарија на Маса ќе се воведе елегантни и напнат стил на вашата кујна или трпезарија.На простор за складирање вклучува кошеви, фиоки и отворена полица.На Daire трпезарија на Маса ќе се воведе елегантни и напнат стил на вашата кујна или трпезарија.Со прекрасен црн финиш и матирано стакло врвот, оваа прекрасна правоаголна пиедестал табела карактеристики единствена LED осветлување.Кујната количка почива на casters, што ќе ви овозможи да се движат лесно.Појавување на метал столици функција на отворени врати.Заврши својата јадење простор со софистицирани Haddie трпезарија сет.Серверот има вистинска бел мермер врвот што додава на својата стабилна структура и одлично изгледа.Нејзината пространа стакло врвот открива згодна tabletop и пиедестал база и помага да се задржи вашата соба чувство на отворен и рафинирани.Табела карактеристики на еден софистициран trestle база со crossbar поддршка и жлеб панели, додека појавување столици доаѓаат со скала назад со scooped седиште.Импресивен дизајн елементи се меша современа и индустриска теми во еден импресивен преодни изглед.Донесе прекрасен парче на вашиот добро украсена куќа со овој индустриски стилизирана бар столица.Тој има три големи фиоки кои може да се користи во куќата на предмети, како салфети или Прибор за јадење и три големи кабинети со доволно простор за сместување на јадења и други садови предмети.Карактеристики : Стакло Табела Врвот 10мм Јасно Калено со Beveled Работ Круг Нога.Кој санки база, оваа рационализација бар табела доаѓа во природни заврши дрвени врвот и gunmetal заврши метална база.Оваа кујна количка ќе се направи една убава прилог на вашиот дом.Оваа транзициска група карактеристики на потресени заврши со разбраното стил на селски дизајн.Секој елемент кружат во оваа колекција е совршен за работен ден оброци и забава семеен собир.Овој прекрасен тркалезна маса карактеристики beveled работ и ќе ги преземе центарот на вниманието, во секоја соба што го прави идеално место за да добредојдовте на семејството и пријателите.Додавање на сервер со шише вино за чување да се направи колекција на повеќето домот фокусна точка во вашиот дом.Ова дрво врвот на табелата карактеристики букови и борови дрво и е надополнет со дрво trestle пиедестал во уникатен X-Shapedd дизајн.На дрвени лифт седиштето може да се прилагоди Ова јадење во собата ќе биде идеално парче за да го завршите вашето лофт-инспириран простор.Единствена правоаголна маса карактеристики пиедестал база со две врати и складирање оддел.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ