.

.

6 Парчиња Уво Циклуси Лицето Маска за Ладење Вратот Gaiter Шамија Лицето Маска Шамија УВ Заштита Balaclava Headwear за Риболов, Велосипедизам

6 Парчиња Уво Циклуси Лицето Маска за Ладење Вратот Gaiter Шамија Лицето Маска Шамија УВ Заштита Balaclava Headwear

DEN 220.56

Количина на стоки
Достапно на барање

Еластична затворање.Ладење вратот gaiter : дојде со вкупно 6 парчиња balaclava сонцето ув заштита на лице опфаќа во 6 различни бои, како што се црна, бела, сива, зелена и други 2 различни маскирни бои, одат и со голем број на облека и доволно за вашата секојдневна употреба и за замена.Уво виси стил : различни од повеќето вратот scarfs, нашите вратот gaiter лице опфаќа се внимателен со уво виси дизајн, полесно и полесно за вас да се носат и се отстрани, нема да падне лесно, дури и во правец додека велосипедизам, не add to многу товарот за вашите уши, може да се обезбеди подобра заштита.Usages : можете да го носат лето balaclava во разни методи, како што се лицето опфаќа, капа, balaclava, вратот gaiter, шамија, sweatband, итн., погоден за многу отворено спорт, како трчање, возење велосипед, риболов, кампување и повеќе.Добра заштита : овие дише вратот scarfs се широко се применува за заштита на лицето, главата, носот, устата и вратот од сонце, ветар, прав и песок, може да го апсорбира потта далеку од твоето лице и да те направи во удобност и да се задржи ладење, многу погодна за пристигнувањето на летото.Удобно да се носат : овие balaclava лице опфаќа се направени од мраз свила ткаенини, меки и удобни, еластична и влага wicking, може да бидете кул и нема да се чувствувате непријатно додека го носи, лесен и удобен за да можете да носите.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ