.

.

Табела Врвот Кукла Театар Пати-во можност и Лесен за Чување

Табела Врвот Кукла Театар Пати-во можност и Лесен за Чување

DEN 407.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Табела Врвот кукла театар со завеси кои се отвораат и затвораат за драматичен ефект.Лесен, здрав театар е лесно да се соберат и да ги чува.Шарени и весели бои прави играат повеќе возбудливо и забавно!.Охрабрува моторни вештини и креативно изразување.Се препорачува за деца на 3-годишна возраст и постари.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ