.

.

Каталитички Конвертор Издувната цевка Задните Компатибилен со 2003 2004 2005 2006 2007 Murano SE SL S Спорт Комунални 4 Вратата Од 3,5 L V6

Каталитички Конвертор Издувната цевка Задните Компатибилен со 2003 2004 2005 2006 2007 Murano SE SL S Спорт

DEN 2879.76

Количина на стоки
Достапно на барање

FITMENT : Компатибилен со 2003-2007 година Murano SE,SL Спорт Комунални 4 Вратата Од 3,5 L 3498 CC V6; Компатибилен со 2005-2007 Murano S Спорт Комунални 4 Вратата Од 3,5 L 3498 CC V6. ОСВЕТЛЕНОСТ ДЕЛ БРОЈ : 54498; Димензии : (43.31 x 11.42 x 6.3)"(L x W x H).МАТЕРИЈАЛ : Направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик материјали, цврсти, трајни и високо teperature отпорни.Дизајн : Висок благороден метал оптоварување и висока технологија washcoat за премиум перформанси.Нерѓосувачки челик изградба,внатрешни супстрат материјал и благороден метал вчитување се внимателно конструирани за максимална ефикасност.ВНИМАНИЕ : Не е правен за продажба или користење во Државата Калифорнија, а Не правни за продажба или користење во Њујорк.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ