.

.

200 КОМПЈУТЕРИ Писмо Stencils, Gibolin 2 Инчен Големи Азбука Броеви Stencils за Сликарство на Дрво, Обновливи Пластични Шаблони со Знак Дизајн, Букви Сида DIY за Уметнички Цртеж за

200 КОМПЈУТЕРИ Писмо Stencils, Gibolin 2 Инчен Големи Азбука Броеви Stencils за Сликарство на Дрво, Обновливи

DEN 335.76

Количина на стоки
Достапно на барање

4 ТЕМА STENCILS - Постојат вкупно 200 парчиња, 2 инчи букви, бројки, знаци, и различни дизајни.Овој спреј бои stencils во собата може да се комбинираат за да се исполнат сите на вашите креативни потреби.INTERLOCKING ДИЗАЈН - Азбука писмо сликарство stencils имаат interlocking дизајн кој го прави лесно да се усогласат за брз и прецизна слика, а исто така се едноставни за расклопување.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ - ласерски сече stencils се флексибилни и издржливи, со сите матрицата обрасци изработени од врвен квалитет mylar материјали кои се отпорни на абење и тешко да се оштети.ОБНОВЛИВИ - писмото број stencils собата е направен од ПВЦ пластика кои можат да бидат измиени чисти или со боја растворувач.ШИРОКО се ПРИМЕНУВААТ Тоа писмо ликови може да се користи на дрво, хартија, платно, ѕидови, платно, керамички, да се наслика слој на картички, платно за уметничко сликарство, и никаде на друго место ќе им треба за работа.Различни сликарство методи овозможува да се користи во широк спектар на ситуации.Големина : 01 2inches 200 PCS.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ