.

.

BYWWANG Headlamp Светлата за Миење Спреј Млазницата Actuator,за BMW Серија 7 730 740 750 760 за F01 F02 LCI

BYWWANG Headlamp Светлата за Миење Спреј Млазницата Actuator,за BMW Серија 7 730 740 750 760 за F01 F02 LCI

DEN 1737.60

Количина на стоки
Достапно на барање

★Направени од премиум Пластични материјали,Мала големина,крајна издржливост,Непречено функционирање и одлични перформанси. ★Кога има се валкани ,прашина или било која друга контаминација на Светлата на вашето возило.треба млазницата распрскувачи да спреј вода за чистење далеку dirties да се задржи Светла сјае и да се стекнат со добро ја видите.Млазницата sprayer е добар партнер на Светлата,Може да се добра алатка за да се задржи вашиот начин светла. ★Идеален начин за поправка на штетата предизвикана од автоматско автомобил за перење,снег отстранување и deicing,може да се врати на правилен спреј шема,Направи да се чисти вашиот Светлата повеќе темелно,помагаат да се задржи чист поглед. ★Ова е практичен дел автомобил,Може да го замените стариот или скршени за Миење Млазницата,Брза и лесна инсталација,директна замена на млазницата за да се обезбеди соодветна инсталација. ★Ако добиете производот е несоодветна или квалитетот проблем,ве Молиме контактирајте ме во време пред да замине било повратни информации,ние ќе ви даде задоволителен одговор во рок од 24 часа.Ви благодариме за вашата поддршка и разбирање!.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ