.

.

Meihu 5-Ниво Чоколадо Fondue Фонтана Машина 3L Лесно Да се Соберат Комерцијални Чоколадна Фонтана за Партија Свадба Ресторан, 30?~110? Прилагодлив, Црна

Meihu 5-Ниво Чоколадо Fondue Фонтана Машина 3L Лесно Да се Соберат Комерцијални Чоколадна Фонтана за Партија

DEN 3336.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Чоколадото fondue фонтана е направен од храна-одделение од нерѓосувачки челик, безбедно, лесен за чистење, со голема сила, трајни, силна отпорност на корозија, и добар шок отпор.Монтажни кула дизајн, лесен за инсталација и лесен за чистење.Погоден за торта продавници, хотели, семејства, ресторани, банкети, изложбени штандови и на други места. 230 W висока моќност.На чист бакар мотор има добри перформанси, повеќе издржливост и долг животен век.Прилагодлива температура опсег : 30℃~110℃, брзо загревање.Porous дисипација на топлина дизајн на дното и рабовите се протега на животот на машината.Ниски оперативни бучава.На rotatable нога подлога може да се прилагоди на висината на машината.Боја : 5 " тиер-црна.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ