.

.

Jepony Деца Вратот Gaiter Лицето Маска за Лице Маска Bandana Лице Шамија за Момчиња и Девојки Лето

Jepony Деца Вратот Gaiter Лицето Маска за Лице Маска Bandana Лице Шамија за Момчиња и Девојки Лето

DEN 213.12

Количина на стоки
Достапно на барање

100% Полиестер. ✅【Здравствена Заштита Ткаенина】 : ткаенина е кожата пријателски, помеки и поудобно да се носат. -WINDPROOF И DUSTPROOF, А тоа активности на отворено, облечен овој дише лице sarf ќе биде добар избор за надворешна спортови, како велосипедизам, лов, планинарење, трчање.Може да можете да контактирате со Услуга за распрашува превозот време.На високо-одделение влакна composited прави ткаенина повеќе мазна, текстура, анти-статички и со светла боја. ✅【Производ наслов】Rollce зима прилагодливи деца потоплите вратот gaiter лицето маска Деца се соочуваат со покривање на деца bandana лице шамија за момчиња девојчиња отворено мултифункционален магија шамија дете Божиќ зелена маскирна.Вратот потопол е наменета само правото должина за да се покријат вратот целосно да стапица топлина внатре. ✅【Убаво Подароци Избори】 : вратот gaiter лице маски се практични за вашето семејство, пријатели, колеги, женски пријатели ,висок квалитет на вратот gaiter маска, исто така, голем подарок идеја за Божиќ, ноќта на Вештерките, Велигден,Денот на Вљубените, Денот на Таткото, на Мајката Ден, Разни Фестивали, итн. -МАШИНА ПЕРАТ и ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ Можете да ги машина за миење на лицето шамија по употреба.маска шамија, коса-бенд, balaclava, neckerchief, beanie капа, глава покритие, пиратски шапка, хауба, и wristband лице bandana, уво потоплите, посебни носи метод може да се види на сликата.И тогаш, можете да го изберете Брод-service-level зависност од вашата потреба.Може да ги привлече пот подалеку од вашето лице и сува брзо.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ