.

.

Кето Боровинки Кифла Чаша со Главата Надолу Пекарница - 11g Протеини & Глутен Бесплатна Ужинка, Microwavable Кригла Торта Десерт - Само Додадете Вода - 3g Нето Јаглехидрати - 2

Кето Боровинки Кифла Чаша со Главата Надолу Пекарница - 11g Протеини & Глутен Бесплатна Ужинка, Microwavable

DEN 814.80

Количина на стоки
Достапно на барање

Подготвен во 1 Минута!Само Додадете Вода и Микробранова – Додадете 2 tbsp на вода (или бадемово млеко) за да нашите Кето Боровинки Кифла Првенство се Меша, се промешува темелно, микробранова печка за 1 минута и ќе го имаат во движење слатка, вина-бесплатен оброк за совршен за ketogenic исхрана.Не на кето, нема проблем.Оваа microwavable првенство може да се вклопи во било здрав начин на живот!. 11g Протеини, 3g Нето Јаглехидрати, 2g Шеќер - 3 Пакет на Еден Служат Чаши.Чисти, Вкусни Високо Протеинска Лекување – Одлична за Појадок или за Десерт – Нашите макро-хранливи состојки фокусирани микс е направен со едноставни состојки – бадемово брашно, сурутка протеини, кокосово брашно, масло од кокос, и засладен со allulose и монахот овошје.Најдобар Дегустација Кето Снек - И не му Наштети на Вашиот Стомак! – Без Шеќер Алкохоли или Стомакот-Wrenching Влакна – Нашиот производ е засладен со Allulose и Монахот Овошје.Многу производи содржат кето erythritol и различни форми на влакна кои предизвикуваат заболувања на дигестивниот и стомакот прашања.Не нас.Allulose генерално не се подигне вашиот крвен шеќер или нивоа на инсулин, нема гликемиски влијание, и е природен шеќер замена.Глутен-Бесплатно, Жито-Бесплатно, Соја-Бесплатно, Дијабетична-Friendly т мора да се направи целата серија од пусти кога сакате само една!Нашите чаши имаат вграден дел контрола!.Нашите пусти користи Allulose и Monkfruit да даде слатка без шеќер.Нашите пусти првенство има само 3g нето јаглехидрати и не преработени состојки, шеќер алкохоли, или он-сварлива влакна.Без стомачни болки тука!.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ