.

.

SAFERIN Жените Organza Црква Кентаки Дерби Fascinator Булчински Чај Партија Свадба Шапка

SAFERIN Жените Organza Црква Кентаки Дерби Fascinator Булчински Чај Партија Свадба Шапка

DEN 791.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.organza.Drawstring затворање.Материјал : Organza. 100% Полиестер.Шапка Обемот : 21.6-22.8 инчен / 55cm-58cm Овој прекрасен широк обод шапка има гребенот што е 5 inchs,сите пат,Внатре drawstring може да се прилагодува на големината-одговара на вашиот шеф.Свежо додавање во текот на летото и затоплување чување во Доцна Есен.Елеганција и член на кралското семејство додаде кон вас за сите сезони.Се носат во Црква, Дваесет и е Партии или Gatsby Излети.Црквата шапка, Свадба шапка, Кентаки Дерби шапка капа, флорални organza Шапка, Дама шапка, Сонцето шапка,лето шапка, плажа патување шапка.Совршен за свадби, црковните функции, трка ден настани, или едноставно истакнување над толпата.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ