.

.

BYWWANG Автомобил Светла Додатоци за Миење Пумпа Headlamp Млазницата Спреј за Чистење Actuator,за ФОЛКСВАГЕН Tiguan 2007-2015 5N0955979 5ND955978

BYWWANG Автомобил Светла Додатоци за Миење Пумпа Headlamp Млазницата Спреј за Чистење Actuator,за ФОЛКСВАГЕН

DEN 861.60

Количина на стоки
Достапно на барање

★Направени од премиум Пластични материјали,Мала големина,крајна издржливост,Непречено функционирање и одлични перформанси. ★Кога има се валкани ,прашина или било која друга контаминација на Светлата на вашето возило.треба млазницата распрскувачи да спреј вода за чистење далеку dirties да се задржи Светла сјае и да се стекнат со добро ја видите.Млазницата sprayer е добар партнер на Светлата,Може да се добра алатка за да се задржи вашиот начин светла. ★Идеален начин за поправка на штетата предизвикана од автоматско автомобил за перење,снег отстранување и deicing,може да се врати на правилен спреј шема,Направи да се чисти вашиот Светлата повеќе темелно,помагаат да се задржи чист поглед. ★Ова е практичен дел автомобил,Може да го замените стариот или скршени за Миење Млазницата,Брза и лесна инсталација,директна замена на млазницата за да се обезбеди соодветна инсталација. ★Ако добиете производот е несоодветна или квалитетот проблем,ве Молиме контактирајте ме во време пред да замине било повратни информации,ние ќе ви даде задоволителен одговор во рок од 24 часа.Ви благодариме за вашата поддршка и разбирање!.Функција : Изработени од високо квалитетен материјал,Таа има силни перформанси,дури и спреј за вода,не е лесно да се блокираат или ' рѓа,безбедно и издржлив,лесен за инсталација и употреба.Може да се врати на правилен спреј шема,Направи да се чисти вашиот Светлата повеќе темелно,помагаат да се задржи јасна цел,да се Подобри возачки безбедност.Ако не сте сигурни за компатибилност или имате било какви прашања, ве молиме контактирајте ме во време, јас ќе ви помогнат да се реши тоа во временски рок од 24 часа,ви Благодариме за вашето разбирање и да ви посакам среќен шопинг.Спецификација : Материјал : Пластични Количина : Еден Пар Fitment Тип : Директна Замена Поставеност на Возило : Лево, Десно Карактеристики : Издржлив,Лесен за Употреба Пакет Вклучува : 2 парчиња/ Светлата за миење млазницата Забелешки : 1. Се должи на разликите помеѓу различни прикажува, слика може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме дека стилот е иста како што е прикажано на сликата. 2. Не постојат инструкции се вклучени во овој комплет.Ве молиме да се Споредат Wiper спреј Со Твоите Оригиналот Пред Купување!.

Деталните информации

Material:
Plastic
Quantity:
One Pair
Fitment Type:
Direct Replacement
Placement on Vehicle:
Left, Right
Features:
Durable,Easy to Use
Package Includes:
2Pcs/ Headlight washer nozzle :
Notes:
1. Due to differences between different displays, the picture may not reflect the actual color of the item. We guarantee that the style is the same as shown in the picture. :
2. There are no instructions included in this kit. Please Compare The Wiper spray With Your Original One Before Purchasing! :

Тие исто така купуваат со овој производ