.

.

Meiprosafe Гуми Поправка Стрингови Гумени Ленти, Гума Поправка Приклучоци Само Vulcanizing Гуми Поправка Алатка Комплет за Автомобил, Велосипед, UTV, АТВ, Количка (30pcs)

Meiprosafe Гуми Поправка Стрингови Гумени Ленти, Гума Поправка Приклучоци Само Vulcanizing Гуми Поправка Алатка

DEN 191.76

Количина на стоки
Достапно на барање

☛ЛЕСНО ДА се ПОПРАВИ : Гуми поправка прават лесно со оваа гума поправка жици,може да се поправка на гуми со себе. ☛ТРАЈНИ & SAFE : Оваа висока stickiness гуми поправка приклучоци може да бидете сигурни дека тоа само vulcanizing, да се обезбеди сигурен поправка. ☛Итни Решение : Лесно поправка punctures, без отстранување на гуми од rim. ☛ШИРОКА ПРИМЕНА : Оваа гума поправка алатка може да се користи за било кој автомобил. ☛100% УСЛУГАТА SATISFICATION : 24hours одговор и 30days. пари назад бидете сигурни дека вашиот купување искуство среќни.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ