.

.

М MATI Пред Лево и Право Кочница Тркала Цилиндри Поставени сите 4 за Хонда TRX350 TRX400 TRX500 TRX650 45310-HN2-006 45330-HN2-006 45350-HN5-N01 45370-HN5-N01

М MATI Пред Лево и Право Кочница Тркала Цилиндри Поставени сите 4 за Хонда TRX350 TRX400 TRX500 TRX650 45310-HN2-006

DEN 2397.12

Количина на стоки
Достапно на барање

Производителот Дел # 45310-HN2-006 45330-HN2-006 45350-HN5-N01 45370-HN5-N01 Замена Дел # 45370-HN0-A01 45350-HN0-A01. Fitment : Одговара за Хонда ▶TRX350 Fourtrax Rancher 2004-2006 ▶TRX400 Fourtrax Rancher од 2004 до 2007 година, Освен TRX400 EX 2x4 Издание ▶TRX500 Fourtrax Надзорник Рубикон 2001-2004 ▶ TRX650 Fourtrax Rincon 2003-2005. Функција : Пред кочница тркала цилиндри (сите 4) замени за Хонда АТВ ОЕМ Дел # 45310-HN2-006 45330-HN2-006 45350-HN5-N01 45370-HN5-N01. Висок степен на производство стандард со алуминиумски клипот и анти-стареењето печат со ригорозни тестирање.Направете вашиот АТВ доби повеќе сопирање моќ и постабилна.Услуга : Доколку постои било каков производ проблем во рок од 1 година, ве молиме контактирајте со нас да се реши тоа за вас.Ние нудиме производ-услуга.Производителот Дел # 45310-HN2-006 45330-HN2-006 45350-HN5-N01 45370-HN5-N01 Replacement Дел # 45370-HN0-A01 45350-HN0-A01 Package Вклучуваат : Воланот Цилиндар Остави×1 Wheel Цилиндар Лево B×1 Wheel Цилиндар Право На×1 Wheel Цилиндар Право B×1 Fit за Хонда ATV како што следува : ▶TRX350 Fourtrax Rancher 2004-2006▶TRX400 Fourtrax Rancher од 2004 до 2007 година, Освен TRX400 EX 2x4 Издание▶TRX500 Fourtrax Надзорник Рубикон 2001-2004▶TRX650 Fourtrax Rincon 2003-2005.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ