.

.

Zopsc PC Вода за Ладење на Системот 6 КОМПЈУТЕРИ Две-Допир Фитинг G1/4 Нишка Barb Конектор за Цевка, Погоден за Поврзување на Вода за Ладење на Системот за Полнење(7.2 mm)

Zopsc PC Вода за Ладење на Системот 6 КОМПЈУТЕРИ Две-Допир Фитинг G1/4 Нишка Barb Конектор за Цевка, Погоден

DEN 270.96

Количина на стоки
Достапно на барање

Погоден за поврзување помеѓу вода блокови, радијатори, вода, пумпи, резервоар и други вода за ладење на системот за полнење.Компактен и флексибилен, лесен за завртка и исклучување.На chamfering агол во внатрешната страна за намалување на отпорот.Со скриени силиконски прстен, совршен за поврзување и печат.Хром позлата на површината, светлина и нежна.Боја : 7.2 mm.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ