.

.

Сет од 3 Големи Јасно Очила Филм Заоблени Очила Крива со Страна Штитови Очила | Маска за да сите пред главата големина | FMA107 Powerlap Pro | Кујна и Општо | треба да се отстран

Сет од 3 Големи Јасно Очила Филм Заоблени Очила Крива со Страна Штитови Очила | Маска за да сите пред главата

DEN 287.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Поликарбонат леќа.Минимална Дизајн : PPE Поликарбонат Штитови објектив обезбедува заштита од напред и од страна штитови.За поддршка да се носат со обични очила со сопствени одговара : меки и удобни за користење во еден долг ден или секојдневна употреба.Безбедноста заштитни Очила / Страна со Штитови заштита eye glasses обезбеди широко поле на визија за прскање за заштита.Објективот исто така, може да се заштити страна на лицето.Брод од САД : сите се подготвени да го користите, безбедна и чиста!.Целосна Заштита на Предни и задни : Само Совршен за кујна и општа употреба.Сет од 3 Големи Јасно Очила Очила Заоблени Крива со Страна Штитови Наочари Маска за да сите пред главата големина FMA107 Powerlap Про за Заштита & Кујна Совршен за заштита и кујната и општа употреба.Совршен за употреба во кујната (готвач, готвач) и Бербер (Бербер, Фризер) Пред употреба : ве Молиме да го отстраните поклопецот на леќите на двете страни.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ