.

.

POPULO Ротари Алатка за Полнење со Flex Вратило - 107 КОМПЈУТЕРИ Променлива Брзина Гравирање Алатка за Полнење Дрво Работни Алатки и Опрема, за рачно изработени Изработка

POPULO Ротари Алатка за Полнење со Flex Вратило - 107 КОМПЈУТЕРИ Променлива Брзина Гравирање Алатка за Полнење

DEN 695.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Висока-Перформанси Занает Алатка за Полнење – Populo ротари алатка за полнење вклучени завршен 107 парчиња инструмент додатоци, совршен за пескарење, полирање, сечење, обликување, дупчење, deburring, пескарење, чистење, гравирање, средување и сл., и овозможување да се постигнат различни изработката работат ефикасно.Без разлика дали сте поправка на домашни задачи или осветлување вашите креации, ова е навистина вредност инвестиции за DIY Ентузијасти.Трошат помалку и имаат повеќе!.Разноврсна 3 Прилози – Flex вратило со удобен контрола пенкало ви дава повеќе прецизни и детални изработката.Сечење водич со владетел за контрола на дупчење на длабочина со повеќе леснотија при дупчење.Екстра бонус острат прилог работа со брусни камења, може да се користи за да се изостри повеќето од вашите сечење алатки како shears, ножици, ножеви, косилка за трева на ножот.Универзална Чак Избор – Ова ротари алатка прифаќа сите ротари алатка додатоци со месо тело големина од 1/16" да 1/8" со промена на различни collets, може да се компатибилни со други брендирани ротациони машински алатки додатоци како Dremel, GOXAWEE, Апекс Гради на пазарите.Вретено заклучување за лесно менување на додатоци.Широк Брзина Спектар Избор – макс брзина на 32,000 вртежи во минута секогаш води вашите работи поефикасно, stepless брзина на вредноста dial лесно да се контролира со брзина од 10,000-32,000 вртежи во минута, кога ќе се направи деликатна резби во дрво, стакло, метали, пластика, плочки и други материјали со контрола лесно.Погоден за различни апликации.Неверојатен Подарок – Машина и додатоци сите се добро организирани и спакувани во компактен и здрав за носење, паѓа отпорни и влага-доказ.Тоа е навистина одличен комплет за DIY занает и мали семејни проекти и одличен подарок за луѓе кои се заинтересирани за рачно изработени продукти. 30-дена пари назад, ако не сте задоволни со оваа набавка, една година гаранција, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил ако имате било какви прашања, ние сме тука и сакам да им се помогне!.Нашите вешти технички тим е стоејќи од страна да ви помогне.Боја : RTK-107 без Оглед на работно место може да биде Populo Ротари Алатка е разноврсна и доволно моќни да се справат со различни повеќенаменски апликации.Од отстранување на рѓа, мазнење груби рабови, сечење, брусење или гравирање убаво парче уметност.Плус со нашата 3 прилози, на Populo Ротари Алатка ви дава точната прецизност и контрола треба да се врши најсложените на DIY проекти и дома подобрувања.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ