.

.

2 Парчиња УВ Слоевит Устата Опфаќа Заштита од Сонце Вратот Gaiter Покривање на Устата со Уво Закачалки УВ Заштита од Сонце Дише Шамија

2 Парчиња УВ Слоевит Устата Опфаќа Заштита од Сонце Вратот Gaiter Покривање на Устата со Уво Закачалки УВ Заштита

DEN 287.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Еластична затворање.Она што ќе добиете : ќе добиете 2 парчиња заштита од сонце УВ слоевит устата покривки во 2 бои, имено, црна и сива, доволно количество и различни бои за да се исполнат вашите различни потреби и замена.Практичен дизајн : УВ слоевит устата покривки обезбедува добра заштита за вашето лице и врат, крива дизајн на страните, додаде рамо покриеност, исто така дизајниран со уво закачалки на страни, што може да ги направи не е лесно да се падне кога ќе се носат, убави еластичност ги прави да не се донесе многу притисок или болат ушите, со што убаво облечен искуство.Заштита од сонце : на заштита од сонце може да се задржи вашата вратот, ушите и лице од УВ зраците, и сонцето ефикасно, исто така, може да се заштити лицето од прашина, ветер, итн., многу погоден за вас да се носат за голем број на активности на отворено и спорт.Мулти-функционална и практична настава : не се лизга еластична покривање на устата може да се примени како на вратот gaiter, устата покривање, headscarf, headband, bandana, balaclava headwear, kerchief, шлем лагер и така натаму, разни носи методи за вас да се избере, шик за што да се носат.Широк апликации : на заштита од сонце вратот gaiters се погодни за пловењето, риболов, велосипедизам, велосипедизам, качување, кампување, трчање, голф, игра кошарка, тенис, возење, градинарство, плажа или било какви други активности на отворено, погоден за сите сезони да ја користите.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Удобно да се носат : На лето вратот gaiters се меки и дише, погодно да се мијат и се исуши многу брзо, не е лесно да исчезнат или да се деформира, погодна за вашите долгорочни use Unisex и еластична : големината на gaiter bandana е прибл. 9.1 x 11,8 инчен/ 23 x 30 cm, со добра еластичност, што е многу погоден за повеќето главата circumferences, без разлика дали сте маж, жена, стари или млади.Карактеристики : Материјал : ice silk Quantity : 2 pieces Color : црна и gray Size : прибл. 9.1 x 11,8 инчен/ 23 x 30 cm Package вклучува : 2 x УВ слоевит устата опфаќа заштита од сонце вратот gaiters Note : дозволете малку големина грешка поради прирачник за мерење.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ