.

.

ГМ Вистински Делови 20945766 Пред Возачот Страна Кочница Штит

ГМ Вистински Делови 20945766 Пред Возачот Страна Кочница Штит

DEN 834.72

Количина на стоки
Достапно на барање

ГМ-се препорачува замена на дел за вашиот ГМ возилото фабричките компонента.Нудат квалитет, сигурност и издржливост на ГМ OE.Произведени со генетски модифицираните Оригинална Опрема спецификација за фит форма и функција.ACDelco ГМ Оригинална Опрема Кочница Прашина Штитови заштита на вашиот тркала од кочница подлога прашина, и се ГМ-се препорачува замена за вашето возило е оригинална компоненти.Овие кочница прашина штитови биле произведени за да се вклопи во вашиот ГМ возило, обезбедување на истите перформанси, издржливост, и услуга за живот што се очекува од General Motors.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ