.

.

2 Пакет Uproot Lint Почиста, Леплива Lint Ролери, Прирачник Облека Fuzz Хлапак, Преносни Lint Смена, домашно Милениче Коса Смена, Брз Епилатор Lint Хлапак за Тепих Ткаенини Грб Џе?

2 Пакет Uproot Lint Почиста, Леплива Lint Ролери, Прирачник Облека Fuzz Хлапак, Преносни Lint Смена, домашно

DEN 287.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Издржлив материјал : Ова uproot lint почиста и lint Ролери е направен од природно дрво и премиум метален нож, што е еко-пријателски, трајни и остри доволно во употреба.Брзо и безбедно да го користите : крзно смена е безбедно и ефикасно ги отстранува fuzz, апчиња, и lint од Палто, Џемпер, прекривки, завеси, теписи, и повеќе.на lint коса со ролери нема да наштети на ткаенина или остави зад себе сите траги од лепило или lint.Секој лист е дијагонално се намали и лушпи чисто надолу до последниот.Нема хаос и нема отпад.Широко се Користи : Лесно се отстранува Облека Fuzz, Како домашно милениче коса смена.Тоа лесно да се отстрани домашно милениче коса, леб crumbs, lint, итн.без да остават леплива остатоци.Идеален за чистење волнени палто, џемпер,кревети, мебел и автомобили ентериери.Направи вашиот дом и да се вашиот автомобил крзно-слободни и lint-слободни.Лесно да се носат : Тоа е мал во големина.тоа е идеален за носење во рачна торба на кога ќе се дознае и да го користите во секое време.Тоа може да се стави во автомобил за уште еден.Секогаш чувајте домот : го Враќа вашата облека да свеж нов изглед одлична за отстранување на fuzz топки на облека, дури и на троседот,да ги задржи вашите моменти едноставна.Стил : 2 Пакет Б.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ