.

1 Материјал : Направен од брусен памучна ткаенина со силна тридимензионални чувство, висок сјај, газиран

Накит Кутија.Тоа е лесно да ги чувате и да уживаат во добро расположение.Двоен слој простор за супер мем

Приказ на вашата убавина : Сите ваши омилени нешта може да се уредно организирани во рамките на оваа кут

Sterling silver метали и е сигурен да се направи вашите најблиски насмевка.Еден оддел ексклузивен подарок кути

Овој накит кутија чува вашето богатство се добро организиран и лесно да се земе, што ќе ви овозможи да уж

Vlando Принцеза Стил Накит Кутија:Средна Големина 9.1 x 6.7 x 6,3 инчи.Совршен за младите девојки кои не поседув

Четири хоризонтални и две вертикални фиоките имаат различни стилови.Шест големи фиокикапацитетот да д

Природните еколошки најавува и елегантен, и природната текстура е убава.Користење на високоодделение ф

Доволно голем капацитет, добарпотрага изглед, двојно чување.Парична казна оддел дизајн, попрецизно чув

Со различни слоеви и големини, што може да се класифицираат вашето слободно.Може да се задржи вашата чис

Материјал : Пластика.Боја : јасно, како слика се прикажува.Големина : 24 Мрежа : Околу 19.5 X 13 Х 3.5 см(Dxšxv).Отст

Црна кожа е мека и удобна и лесно да се чисти.Да има доволно простор меѓу маска и перница за да се приспос

Оваа кутија е одличен избор за складирање на вашите часовници, прстени, обетки, уво studs, ѓердани, наракви

ИНСТАНТ ОРГАНИЗАЦИЈА : да се Чува нередот под контрола од страна на чување накит и додатоци во едно мест

Стп Кожа.Увезени.Earring организатор книга големина : 7.32 x 5.51 x 1.73 инчи; Тежина : 9.7 унци.Тоа има 42 пара на обетк

Гроздобер Дрвени Накит Складирање Кутија 4 Слоеви.Совршен за чување на вашите омилени накит, нараквица,

Накит, кутии може да се користи за чување на разни видови на накит, вклучувајќи обетки, белегзии, прстени

[Украсете го Вашиот Прстен]—Уникатен срце облик дизајн го прави кутијата изгледа слатко и значајно, кој

Екопријателски накит кутија со заклучување : површината на кутијата се направени од издржлив СТП кожа,

Tabletop се прикаже поле со јасни стаклени панели и здрав месинг метална рамка.На ретро богатство градите с

*Намерно избор на материјали : материјалот е црвена ружино дрво, висока густина, мрсна нога текстура е ед

На лесно тежина за овој производ,тоа е погодно да се носат.Примена : Тоа може да се користи за зачувување

Совршен Дизајн Vlando накит организатор кутија има 3 фиоки за мал додаток, 3 стигнале ѓердан одбори, и 1 стиг

★ Значењето на накит кутија : Во античка Кина, давајќи накит кутија кога се во брак беше специјален мира

Внимателно избрани и интегриран изработка, со што се потенцира брилијантен убавината на накит и постиг

★Овој накит складирање кутија е практичен и декоративни.Таа изгледа одлично на облекување маса и ноќни