.

.

Најдобар Избор Производи Faux Кожен Тапацир 3-Парче Модуларен Современото Живеење Соба Пресек Троседот Мебел во Собата w/Конвертибилна Еден и Двојно Седиште Futon Крев?

Најдобар Избор Производи Faux Кожен Тапацир 3-Парче Модуларен Современото Живеење Соба Пресек Троседот Мебел

DEN 1557.60

Количина на стоки
Достапно на барање

ИНДИВИДУАЛИЗИРА ДИЗАЈН : Стави ова е 3-парче модуларен сет заедно за да се создаде L-облик троседот, или одделни futons и го стави на отоманската пред ниту еден да се создаде кочии безделник.Можете дури и може да се користи на отоманската одделно како подложка за нозе или кафе на маса!.Се КОНВЕРТИРА во КРЕВЕТ : 2-лице futon и еден седиште и двете имаат backrest дека целосно reclines да се трансформира во гости кревет, лесно се поврзани за сместување на било преку ноќ компанија.КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : Направена со faux кожа и здрав, цврст тапацир, tufted да обезбеди доволно назад поддршка и вкупниот удобно lounging искуство.ИЗДРЖЛИВИ cupholders и пренослив перница потпирачи за раце додадете простор и погодност за својот атрактивен дизајн.ЛЕСНО СОБРАНИЕ : Секој futon вклучува сите потребни делови во zip простор во базата.Едноставно завртка нозе и уживајте релаксација сте биле на чекање за!; FUTON ДИМЕНЗИИ : 30"(L) x 66"(W) x 30.5"(H); ЕДЕН СЕДИШТЕ FUTON : 36"(L) x 31"(W) x 31"(H); FOOTSTOOL : 35.5"(L) x 20"(W) x 14.5"(H); Бродови и ќе пристигне во 2 одделни кутии.Испорака време може да се разликува по кутија.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ