.

.

OBD2 Скенер за Автомобилот, Автомобилот Код Читач, Универзални Дијагностички Алатка за Проверка на Моторот Светлина, Лесно Авто Возило Скенирање Алатка за Сите OBDⅡ А

OBD2 Скенер за Автомобилот, Автомобилот Код Читач, Универзални Дијагностички Алатка за Проверка на Моторот Светлина,

DEN 713.76

Количина на стоки
Достапно на барање

????Повеќе Автомобил На Податоци Преглед ???? – Не само да го прочитате и јасна грешка автомобил код, Kasmotion автомобил дијагностички алатка исто така, може да Видите на Замрзнување Рамка, I/M Подготвеност, Возило Информации, Податоци Поток, БАТ-Батеријата Напон, DTC Пребарување и Реално Крива (Автомобил Брзина, да се Пресмета Оптоварување Вредност, Моторот Coolant Темп, Моторот ВРТЕЖИ во минута).Топло Совети : .Нашите рачни скенерот е повеќе стабилен и удобен, во споредба со Bluetooth скенер, без да се грижиш за јачина на косата. Kasmotion автомобил код читач е неспоива со Хибридни Електрични Возила(HEV), Електрични Возила(EV) и возилата не се под OBD2 протокол.Главна функција е да ви помогне да го исчистите код за грешка од страна на себе си насекаде и во секое време.Не батеријата или полначот се потребни, само plug & play.Проверете мотор светлината се врти црвено повторно?.

Деталните информации

Display:
Badit, 128 * 64 pixel display

Тие исто така купуваат со овој производ