.

.

Нула Сликарство Виножито Хартија од BOTEEN, Нула DIY Уметнички Занает Град Серија Ноќен Приказ Креативен Подарок, Scratchboard за Возрасни и Деца ,Занает Колекции со 4 Tools,16x11(

Нула Сликарство Виножито Хартија од BOTEEN, Нула DIY Уметнички Занает Град Серија Ноќен Приказ Креативен Подарок,

DEN 2124.00

Количина на стоки
Достапно на барање

✔【1. Scratchboard Уметност Материјал】-Нашите Нула Уметност Виножито сликарство труд е изработен од обложена хартија, без мирис и не-токсични прашина, и помина CE-ROHS сертификација.И тоа е дизајнирана според вистински град ноќна сцена слики, со висок степен на реставрација. ✔【2. Градот Ноќ Нула Сликарство Хартија VS Традиционални Црна Нула Хартија Уметност Поставите】-вистински и прекрасен град ноќен приказ е скриено под мат сива боја слој.Тоа е одличен DIY подарок сет за деца на возраст од 4 и нагоре или возрасни.Тоа може да се користи за различни празник подароци или партија услуги и роденденски подароци.По завршувањето на истиот, тоа ќе биде убава декорација.Тоа е повеќе предмети отколку традиционалната црна нула ликовна уметност на хартија. ✔ 【3. Нула Уметност За Деца и Возрасни за да Убие Време】-Ако сакате да го убие време тивко, оваа големина и тежина се многу погодни да се носат, може да се создаде во секое време.Ова е многу чиста забава проект, не грижете се за тоа се дамки на вашиот простор. ✔ 【4. Нула Уметност во Собата Вклучуваат】-Вклучувајќи : 4x Scratch Цртање Одбор/4x Blank Одбор за Diy Цртање,1x Wood Перо Stick/1x Red мали Scraper/1x Scratch Пенкало/1x Black Четка/1xtools торба. ✔ 【5. 100% Гаранција Услуга】-Ние ќе објави нови модели од време на време.Ако најдете било какви проблеми за време на процесот на купување, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе ви ги реши што е можно поскоро.Боја : Chiang Mai/Црвениот Плоштад/Венеција/Cappadocia.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ