.

.

TruckerCo Високи Перформанси Крем Оригиналниот Трка Цевки Гуми Пломби 1 Литар

TruckerCo Високи Перформанси Крем Оригиналниот Трка Цевки Гуми Пломби 1 Литар

DEN 599.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Најсилниот Гуми Пломби На Планетата, Оригиналниот Трка во Формула. 1 Литар ( 1000ml, 33.8 fl мл) Вклучува Слободни Шприц Инјектор.Печати Поголеми Puncures. 100% Природен Латекс.Трка Ден, Итна Поправка, Висок Притисок Патот.Високи Перформанси Природен латекс врз основа гуми пломби.Не Се Токсични, Еко-Пријателски.Ниско ниво на амонијак формула со корозија инхибитори да се заштити вашиот легура брадавиците и венчиња.Крем е конкуренција тестирани и трка докажано.Дизајниран од страна на тркачи, За тркачи.Ние ја измислил "Трка Ден Пломби." 100% произведено во САД.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ