.

.

HEKIWAY Изградба Возила Играчки, Се Освен Багери Камион Играчки, 4 во 1 DIY Зграда Образовни Playset за Момчиња и Девојчиња на Возраст 3 4 5 6

HEKIWAY Изградба Возила Играчки, Се Освен Багери Камион Играчки, 4 во 1 DIY Зграда Образовни Playset за Момчиња

DEN 54.00

Количина на стоки
Достапно на барање

【DIY 4-во-1 камион】Инженеринг playset се состои од 1 Багер, 1 Депонија камион, 1 Цемент камион, 1 Кран, опремени со 2 шрафцигер и складирање кутија, 2 сообраќајни конуси, 1 градежните работници, 4 патни знаци. 【АБС Материјал】Направи на безбеден и издржливи ABS материјални,Не-токсични, Нема остри, Лесни, дозволете им на децата да си играат со довербата. 【Лесно да Собрание】HEKIWAY изградба возило камион играчка е составена од многу големи делови и се соберат лесно, складирање кутија им овозможува на децата да го однесе насекаде. 【МАТИЧНИ Едукативни Играчки】Совршен образовен играчка им овозможува на децата да си играат во отворен или затворен простор, подобрување на детската креативност, рака-око координација, им се помогне на децата подалеку од electronical производи. 【Идеален Подарок за Деца】На камион игра возила е најдобро образование играчка подароци за децата од предучилишна возраст, birthday (роденден), Божиќ, и партија, погоден за деца 3 години и нагоре.HEKIWAY земе освен возило playset се направи игра и вештини на учење во една!што им се помогне на децата да научат како да се реши проблемот вештини, рака-око за координација, и фината моторика вештини на сите додека играте.и камионот може да работи на песок, донесе повеќе забава на децата за игра. 4 различни видови на градежни возила (Багер, Депонија камион, Цемент камион, Кран).Совршен за деца да се запознаат со различни видови на камиони и да се разбере карактеристиките на возилата повеќе од јасно додека играте.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ