.

.

800 Парчиња Мулти-Големина Комбинација Свадба Маса Расејување Стакло, Пластични Дијамант Вазна Рок Централен за Вазна Спојници Партија Табела (Виножито,30мм, 20mm, 12mm, 8

800 Парчиња Мулти-Големина Комбинација Свадба Маса Расејување Стакло, Пластични Дијамант Вазна Рок Централен

DEN 359.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Мулти-големина комбинација : пакетот вклучува 800 парчиња лажни кристали, целосна големина комбинација може да ги исполни вашите различните потреби; Тоа е убаво за DIY потреби, и може да ви ги со вашата имагинација.Квалитет на материјалот : секое парче на нашите карпи е направен на квалитетот акрилик, безбедно да се користи и без мирис, со неправилен облик и реални бараат, лесни но остануваат потопени во вода, ќе го поддржи долго време се користи.Широка примена : идеален за свадба, табела centerpieces, покажат, свеќа, риба резервоарот украси, како и фото снимајте реквизити, дома украси, вазна, спојници, DIY материјали, итн.Добра декорација : пакетот спојници може да блеска на сонцето, и да имаат добар ефект на екранот декорација, убава акрилик мраз рок камења изгледаат привлечни во секој случај и може да се применува како прекрасен табела ги расфрла.Ве молиме да обрнете внимание : иако нашите лажни коцки мраз имаат широк спектар на апликации, заладување пијалоци не е вклучена.Квалитет на материјалот : Секое парче на нашите карпи е направен на квалитетот акрилик, безбедно да се користи и без мирис, со неправилен облик и реални бараат, лесни но остануваат потопени во вода, ќе го поддржи долго време се користи.Добра декорација : пакетот спојници може да блеска на сонцето, и да имаат добар ефект на екранот декорација, убава акрилик мраз рок камења изгледаат привлечни во секој случај и може да се применува како прекрасен табела ги расфрла.Карактеристики : Материјал : акрилна Боја : како на сликата прикажани Големина : како слика прикажан Пакетот вклучува : 800 x Мулти-големина комбинација лажни кристали Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Мали делови вклучени, ве молиме да ги задржи подалеку од децата во случај на гушење ризик.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ