.

.

Поле Печено, Чао Вегетаријанска Парчиња Крем Оригиналот, 7 мл

Поле Печено, Чао Вегетаријанска Парчиња Крем Оригиналот, 7 мл

DEN 1132.80

Количина на стоки
Достапно на барање

СЛОЈ НА ЉУБОВТА : Овие вегетаријанска храна, сирење парчиња обезбедуваме совршен крем добрина да дополнуваат вашиот следен оброк.ЕДНОСТАВЕН, НО БОГАТ : Млечни-слободен сирење направени од само најдобрите квалитет, сите природни, целина-храна состојки.КРЕМ ТЕКСТУРА : Кокос-базирани и зачинети со ферментирано тофу, овој крем, растителна основа, не-млечни сирење задоволства вашиот вкус пупки.ХРАБАР ВКУС : Регионално-возљубени зачини и состојки се направи Чао Creamery вегетаријанска храна, сирење парчиња идеален за врвот исклучи било оброк.ОПРЕДЕЛБА : Од 1997 година, Поле Печено бренд има обединетите целина-храна состојки и artisanal вештина за да пионер производи што ги задоволуваат.Чао Парчиња!Добредојдовте на Полето Печено е најновиот член на семејството : вегетаријанци кокос сирење алтернативни зачинети со традиционално ферментирани соја урда вика Чао страна на Виетнамски.Ние продолжуваме нашата фасцинација со мешање Азиските и Европските наследство од страна на партнерството со грчкиот производител на сирење и семејство во Тајван кој прави Чао.Ние донесе сето тоа заедно во Сиетл за да креирате Чао Парчиња.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ