.

.

КАФЕ МАЧКА 6L Автоматско Милениче Фидер Храна Фармацевт, 10-ти Глас за Снимање, Дел Контрола,1-4 Оброци Дневно Кучиња, Мачки Мали Животни

КАФЕ МАЧКА 6L Автоматско Милениче Фидер Храна Фармацевт, 10-ти Глас за Снимање, Дел Контрола,1-4 Оброци Дневно

DEN 1336.80

Количина на стоки
Достапно на барање

【Флексибилни Темпиран Feedin】g ~ КАФЕ МАЧКА автоматско мачка фидер со тајмерот за да го раздавам храна во право време, 1-4 оброци дневно, и до 9 делови по оброк прилагодено за здрава исхрана за вашата мачка и куче. 【Соодветен Капацитет】 ~ Оваа 6 L автоматски фидер постојано се обезбедува храна за вашата мачка и куче непречено за неколку дена, desiccant торба за да ги задржи на храната свежа. 【Гласовен Снимач】 ~ Останете поврзани со вашите домашни миленичиња со повикување на КАФЕ CATautomatic милениче фидер пред јадење со 10-ти глас за снимање клип, (д.г.Еве, Дојде и се јаде, момче!Добри куќи.). 【6 L Голем Капацитет】 ~може да се користат голем одмор само куче фидер за 1 до 2 недели кога целосно натоварен со околу 29 чаши сува храна.Совршен за повеќе домашни миленици, 2 или 3 мачки и кутре, мали и средни животни, и пилешко. 【Не Грижете се за Прекинување】 ~ 3pcs Д-големина на батерија (НЕ се вклучени) служи како резервна копија на ѕидот AC(Вклучен!), обезбедување на вашите домашни миленици се хранат дури и ако не постои никаква моќ.Функција 1. 7 L Голем капацитет може да направат вашиот живот многу побезбедно додека сте далеку од дома 2 до 4 дена. 2. Напојува со енергија адаптерот и 3 D-големина батерии се осигура вашето домашно милениче никогаш не пропуштајте хранење. 3. Точни дел контрола и 4 оброци на ден, за да им помогне на вашите домашни миленици се задржи добрата исхрана. 4. User-friendly дизајн може да се спречи миленици од менување на прилагодувањата со шепи и отворање бункер маска за соборување на храна. 5. Вграден-во снимач на глас и звучник, снимајте ги вашите гласовни за да го повикате вашите миленици за јадење. 6. Монтажни, лесен за чистење, Против пролизгување нозе дизајн.Спецификации : * Материјал : ABS увезени материјал * Програмабилни : 1-39 делови (5g-390g) по оброк, 4 оброка дневно * Функција : Тајмер Програмабилни, Гласовен Сни * Моќ од 3 х D Батерии (Не се вклучени) или Адаптер * Примена : Погоден за мали миленичиња, средни домашни миленици, како што се Poodle, Бо Меи куче, мачка, пастир, Лабрадор и така на Она што се вклучени : 1 x Автоматски Мачка Фидер 1 x Адаптер 1 x Прирачник за Корисникот.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ