.

.

Balsámic Облекување Saporoso 6 години -3,4 оз. (100 ml)

Balsámic Облекување Saporoso 6 години -3,4 оз. (100 ml)

DEN 784.80

Количина на стоки
Достапно на барање

Италијански Balsamic Condiment 3,4 оз (100 ml). 6 години за да созреат во дабови буриња дрво буриња.Погоден за сите видови на зеленчук и на печено месо.Висок Квалитет во секојдневна употреба.Модена, Италија. 1 шише Balsamic Condiment "Saporoso" 3,4 оз (100 ml) "Saporoso" е квалитет condiment, "синот" на Традиционалните Оцетот , е за 6 години за да созреат во дабови буриња дрво буриња и 6 месеци во челик.КОРИСТИ Погоден за сите видови на зеленчук (свежи, сирењето и скара), на печено месо и игра .Висок Квалитет, тогаш, во секојдневна употреба.Acetaia Malpighi објавен на Parmashop сертификат за заслуги во препознавањето на нејзините постигнувања во промоција и продажба на производи од Acetaia Malpighi Колекција.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ