.

.

2 парчиња/пар Xiaozhan Нашата Песна Ретро Hairpin Девојка Момче Клип Шноли 1 пар

2 парчиња/пар Xiaozhan Нашата Песна Ретро Hairpin Девојка Момче Клип Шноли 1 пар

DEN 397.44

Количина на стоки
Достапно на барање

Потекло : CN(Потекло).Метали Тип : None.Метали Тип : Железо легури.Парична казна или Мода : Мода.Материјал : Метал.Потекло : CN(Потекло)Метали Тип : None Metals Тип : Железо alloy Fine или Мода : Fashion Material : Metal Type : Коса Sticks Gender : Women Style : Vintage Item Тип : Hairwear Shapeшема : Круг.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ