.

.

ADPOW Компатибилен со Каталитички Конвертор Nissan Граница Pathfinder Xterra 4.0 L 2005 2006 2007 2008-2015 Задните Патници Страна на Директно Одговара Нерѓосувачки Челик со Висок Проток(ЕП

ADPOW Компатибилен со Каталитички Конвертор Nissan Граница Pathfinder Xterra 4.0 L 2005 2006 2007 2008-2015

DEN 2782.80

Количина на стоки
Достапно на барање

Fitment Информации - Компатибилен со Nissan Граница 4.0 L права 2005-2011. Компатибилен со Nissan Pathfinder 4.0 L 2005-2012. Компатибилен со Nissan Xterra 4.0 L 2005-2015. Избегнувајте МИЛИ (Дефект Индикатор Светилка) Код - За максимална ефикасност и да се избегне МИЛИ (Дефект Индикатор Светилка) код прашања, оваа мачка е скапоцен метал утовар и внатрешни супстрати се Добро дизајнирани.Спецификација За Производ - Тело Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик; Супстрат Материјал : Керамички; Ќелија Грофот : 400 Ќелија.Пакетот Вклучува - Овој објект е каталитички конвертор доаѓаат со дихтунзи.Забелешка Информации - Не за СА&NY(Не ХИДРАТИ во согласност, Не легален за употреба на возила потребни за да се исполнат Калифорнија емисија стандарди).Fitment Информации - Компатибилен со Nissan Граница 4.0 L права 2005-2011. Компатибилен со Nissan Pathfinder 4.0 L 2005-2012. Компатибилен со Nissan Xterra 4.0 L 2005-2015.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ