.

.

Зелена Лепак Компанија 10730 Noiseproofing Соединение, 12 Пакет, 336 Унца

Зелена Лепак Компанија 10730 Noiseproofing Соединение, 12 Пакет, 336 Унца

DEN 1024.80

Количина на стоки
Достапно на барање

Се продаваат во случаи на 12 (29oz.) цевки по случај.Секој случај се доаѓа со инструкции за инсталација (на англиски и на шпански јазик) и податоци листови.Подобри резултати за ниски фреквенции.Објектот пакет тежина : 27.2 фунти.Големина : 12 Пакет.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ