.

.

MacKenzie-Детето Танго Стакло Стомна

MacKenzie-Детето Танго Стакло Стомна

DEN 1632.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Служи sangria или мраз чај aplenty во оваа Танго Стакло Стомна.Тоа се карактеризира со модерна мешавина на обрасци и златен сјај бенд околу рамката.Устата разнесени и рака-насликани стакло е произведен од врвот до дното во Источна Европа, дом на некои од најдобрите светски стакло занаетчии.Димензии : 6" кол., 9" високи, 8.5 првенство капацитет.Материјали : Устата разнесени, рака-насликани стакло со златен сјај разубавувањето.Парчиња може да се разликува поради рачно изработени природата на секој производ.Увезени.Нега и Употреба : Овој производ содржи благородни метали и не треба да се става во микробранова печка или во машина за миење садови.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ