.

.

Вистински Херои Борбен Авион Playset

Вистински Херои Борбен Авион Playset

DEN 297.60

Количина на стоки
Достапно на барање

Light & sound борбен авион со лансирање на ракети.Крила на млазен можат целосно да се прошири или да дојде назад за целосна брзина летови, Крошна се појавува отвори со притискање на едно копче.Оклопни возила, 3 Артикулирани воена акција фигури, Избрани оружје и додатоци за да се координираат.Батерии е потребно : 2 x AG13 (вклучени).Возрасти 3 & up.Земете на бојното поле со било кој од Вистински Херои Сентинел 1 воена playsets.Сите наши playsets се компатибилни едни со други во однос на обем и реални дизајни.Вистински Херои Борбен Авион Playset е сет за оние кои секогаш сакав да бидам пилот на борбен авион.Овој авион е заврши со реални light & sound карактеристики.Тоа, исто така, има ракетни лансери монтирани подолу и двете крила.За нормално летечки крилја може да биде целосно продолжен, но за целосна изведба на крилата може да се дојде назад.Во прилог на авион, сет, исто така, вклучува вашиот оклопни возила за да им помогне на транспорт на војници на земјата.Заврши со 3 артикулирани воени фигури, со координирање на оружје и додатоци.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ