.

.

Krumkake Вафли Конус Ролери Pizzelles Создателот Тесто Cupcake Алатки И сладолед Конус на Носителот француски Помфрит Првенство Стојат,1 Ролери + 1 Стојат,2 компјутери

Krumkake Вафли Конус Ролери Pizzelles Создателот Тесто Cupcake Алатки И сладолед Конус на Носителот француски

DEN 234.96

Количина на стоки
Достапно на барање

Совршен сет на алатки за да се направи KRUMKAKE,PIZZELLE,сладолед КОНУС МУВЛА,ХРУПКАВИ КОНУС,ПАЛАЧИНКА КОНУС,ПУКАНКИ КОНУС,ЧОКОЛАДНИ БОНБОНИ,CUPCAKE и други СЛАТКИ ШИШАРКИ.Природата ПЛАЖА материјал,И заврши,ЦВРСТИ и ИЗДРЖЛИВИ,удобно допир.Црна боја рек, не исчезнат, еко-freindly,атрактивна презентација.Користењето на оваа алатка за да се DIY храна со децата ќе биде СМЕШНО време.Не е за користење во РЕРНА и не миење во машина за миење садови.Вафли Конус Ролери Pizzelle Ролери Материјал : Ролери Материјал : Бука,предност на бука : дрво густина е висока, тешко и носат-отпорни,сува брзо.Конус Стојат Материјал : Насликани железо Ролери Одржување : Користете растително масло да се шири рамномерно и да се чува на суво место.Не го изложувајте на сонце, не го стави во микробранова печка, фурна, машина за миење на садови и сл.Не се стави во влажна место, чувајте го сув Забелешка : Конус ролки се едно парче калапи, без боја, без восок, природни и загадувањето на околината-слободен Бидејќи тоа е природен дрвен производ Затоа, различни текстури, боја разлики, локалните грубост, и повремени лузни се природни атрибути Ролери : 1.Вкупна должина : 21.5 cm 2.Се справи со Должина : 10cm 3.Максимална конус дијаметар : 4cm 4.Конус агол : 20 Конус Стојат : 1.Вкупна Висина : 5.9" 2.База Дијаметар : 4.13".

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ