.

.

Jell-O Cook & Служи Банана Крем Пудинг & Пита Пополнување (3 oz Кутии, Pack 6)

Jell-O Cook & Служи Банана Крем Пудинг & Пита Пополнување (3 oz Кутии, Pack 6)

DEN 309.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Природно слободни масти, не содржи вештачки засладувачи или висок фруктоза пченка сируп.Содржи 80 калории по порција; секоја кутија го прави 4 порции.Прави вкусна десерт.Совршен за оние чување Кошер.Големина : 3 Унца (Пакување од 6).

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ