.

.

MOOG LK039 Волан Зглоб

MOOG LK039 Волан Зглоб

DEN 9099.36

Количина на стоки
Достапно на барање

КОМПЛЕТНО РЕШЕНИЕ Пред насобраните за погодност и вклучува премија делови како MOOG зглоб, MOOG тркала центар со studs, лого, оска орев, поддршка плоча и премиум топката заеднички (каде што е применливо) за комплетно решение.ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА Иновативни топ-на, пред насобраните решение дизајниран да се направи проблематично имајќи замена полесно и се елиминира потребата за специјални алатки или притиснете.ЗАШТИТА од КОРОЗИЈА e-Обложена поддршка плоча и зглоб обезбедува долготрајна отпорност на корозија.СИЛНИ И ИЗДРЖЛИВИ Конструиран со високо-квалитетни материјали да обезбедат долг живот и стабилност.РИГОРОЗНИ ТЕСТИРАЊЕ Сеопфатно тестирање во текот на дизајн и развој на процеси со MOOG инженери за квалитет може да смета.Поддржани од страна на супериорен материјали и ригорозни тестирање, MOOG заврши зглоб собранија испорача сигурен перформанси може да смета.MOOG решавање на проблемите иновации се обезбеди брзо, кавга-бесплатно installation.By постојано воведување дизајн додатоци кои се простираат на производот живот или се поедностави процесот на инсталација и замена, MOOG заработил неговата репутација како шасија индустрија е проблем solver за 100 години.Преку екстензивно тестирање и континуирана иновација, на MOOG заврши зглоб собранието носи на овој проблем,-решавање на традицијата.Preassembled за погодност, MOOG заврши зглоб собрание вклучува MOOG тркала имајќи да се елиминира потребата за специјални алатки или притиснете за инсталација.Клучен дел на управувачот, управувачот зглоб поврзува тркала и суспензија за да им овозможи на тркала да се сврти.Дизајниран да се направи проблематично имајќи замена полесно, MOOG заврши зглоб собранието е пред насобраните дел комбинирање на управен зглоб со тркала центар и други компоненти.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ