.

.

SnapFresh Лист Компресор - 20V 4.0 Ах Лист Компресор Cordless со Батерија и Полнач, Електрични Cordless Лист Компресор, Рачни Лист Компресор за Косилка за Нега и Снег Дува (Батерија?

SnapFresh Лист Компресор - 20V 4.0 Ах Лист Компресор Cordless со Батерија и Полнач, Електрични Cordless Лист

DEN 2999.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Едноставно прикачите 2 цевки и батеријата.Со цел да се задржи на батеријата капацитет, ве молиме чувајте го лист компресор со целосно наполнета батерија додека не го користите.Двете моќни мотори и лесен дизајн помогне во обезбедување на ефикасен и пријатно чистење искуство.2-во-1 вклучете дизајн ви овозможува да брзо се претвори за воздушен компресор и да се префрлате помеѓу различните режими на работа.Пред чистење и одржување, ве молиме исклучете ја машината и да се отстрани батеријата од машината.Издржлив На електрична лист компресор cordless се напојува со 20 V/4.0 Ах батеријата.Можете исто така да се направи лист удар snowblower или пилевина почиста.Брз Собранието; Snap Fresh батерија-напојува воздушниот компресор може да се состави во помалку од 1 минута.Лесен и Ергономски Дизајн; На cordless лист компресор тежи само 4,4 килограми, кои се полесни од другите лист компресори.Тогаш можете да започнете ја вашата работа.Ова целосно ги задоволува повеќето потреби.Ве молиме чисти машина школка редовно со мека крпа, по можност еднаш по секоја употреба.На рачни sweeper ги исполнува повеќе чистење потреби. 70 MPH да 100 MPH брзина на ветрот, го прави лесно да се исчисти остатоци и прашина во автомобил, паднатите лисја во дворот.Тоа е она што Snap Fresh држи за подобрување на нашите ценети клиенти. "Snapfresh е мисија е да ги натера луѓето да е животот полесен" Snap Fresh работа алатки се освежи вашите градинарство/ снег дува/ прашина чистење искуство со висока стабилност и задоволство.Бидете сигурни дека нема прашина и нечистотија во вентилацијата.Удобно не се лизга се справи со дизајн во голема мера го намалува вашиот товар.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ