.

.

Училница Кукла Фаза - Преносни Tripod Кукла Театар w/ТОРБА | Фаза, Министерството

Училница Кукла Фаза - Преносни Tripod Кукла Театар w/ТОРБА | Фаза, Министерството

DEN 3359.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Училница Фаза Преносни, лесен и едноставен!Совршен за предучилишно, училиште и училници, цркви, кукла тимови, а дома играат!Оваа кукла фаза беше дизајниран од страна на puppeteers за оние кои сакаат простор на голем фаза, но, сепак, едноставност дека мал фаза има да понуди.Тоа е пренослив tripod/crossbar дизајн оди нагоре во прашање на минути.Сет вклучува : 2 Tripods (Прилагодливи од 27" 76") 1 Крстот Бар (Може да се постави или да се 59" или 88.5" долго) 1 Завеса (9' широк од X 4' 10" високи) 1 Tripod/crossbar за носење MAX фаза димензии : 88.5 X 59" (со завеса) МИНИМУМ фаза димензии : 59" X 27" Вкупно носи тежина : 8.5 lbs *Оваа фаза треба да се користи само со возрасни надзор. *Кукли не се опфатени, но не се достапни во нашиот други огласи!Погледнете нашите други огласи за кукла фази, рака прачки и повеќе кукла забава!.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ