.

.

Dorman 947-006 Кочница Прашина Shield Одберете за Lexus/Тојота Модели, 1 пар

Dorman 947-006 Кочница Прашина Shield Одберете за Lexus/Тојота Модели, 1 пар

DEN 1198.80

Количина на стоки
Достапно на барање

Ефикасна замена дизајнирани да одговараат на се вклопуваат и во функција на акции кочница прашина штит на специфични возило апликации.Подолг живот - отпорни на корозија челик изградба штити сопирачки од елементи и остатоци.Идеален fix - директно го заменува високо влошување склони оригиналниот дел.Прецизност-инженерство - претрпе димензионални верификација и сол спреј за тестирање за да се обезбеди квалитет.Осигурете се вклопуваат – за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашиот точната возило, внесете ја вашата направи, модел и да се намали нивото во Гаража.Заштита на системот за сопирање од остатоци и корозивни временските услови со овој рѓа-отпорни замена кочница прашина shield.Димензионални верификација и сол спреј тестирање обезбедува соодветна одговара и подолг живот.Возилото модел години овој дел се вклопува : Lexus ES300h : 2013, 2014 година, 2015 Lexus ES350 : 2013, 2014, 2015, 2016 година, 2017 Toyota Авалон : 2012, 2013, 2014, 2015 година, 2016 Toyota Camry : 2012, 2013, 2014, 2015, 2016.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ