.

.

Denon DVD-1740 Прогресивно Скенирање DVD/CD Плеер

Denon DVD-1740 Прогресивно Скенирање DVD/CD Плеер

DEN 863.28

Количина на стоки
Достапно на барање

CD-R/RW дискот компатибилен.WMA 9 и MP3 decoders.КОЛЧЕ слајд шоу програмата за гледање слики.Кодак/Fuji Слика CD компатибилни.Сериски IR-далечински пристаништа.На Denon DVD 1740 е DVD плеер, вклучувајќи HDMI излез конекции за HD дисплеи и, исто така, кој HD скалирање до 1080i.Изградени со реномирани изградба на квалитетот, DVD 1740 не само што им дава исклучителни DVD изведба, но тоа е, исто така, исклучително прифатлива да ги задоволи сите на вашиот дом театар барања.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ