.

.

Dorman 912-424 Худ Ослободување Кабел Собранието за да Одберете Ford/Линколн Модели

Dorman 912-424 Худ Ослободување Кабел Собранието за да Одберете Ford/Линколн Модели

DEN 840.72

Количина на стоки
Достапно на барање

Враќање и одржување на брзо, лесно отворање на вашиот аспиратор со Dorman худ ослободување Кабел.Изградена на високо-квалитетни нерѓосувачки челик, Тоа природно е отпорен на корозија.Плус, тоа е конструиран за да се спротистави на се носат и солза дека може да доведе до кршење и лепење.Доаѓа со рачка (каде што е применливо).Директна замена за соодветна одговара секој пат.Durably дизајниран да се спротивстави на кршење.Ригорозна контрола на квалитет се преземени мерки за да се осигура дека овој дел е во согласност на стандардите за производите.Враќање и одржување на брзо, лесно отворање на вашиот аспиратор со Dorman худ Ослободување Кабел.Изградена на високо-квалитетни нерѓосувачки Челик, тоа природно е отпорен на корозија.Плус, тоа е конструиран за да се спротистави на се носат и солза дека може да доведе до кршење и лепење.возилото модел години Овој дел се вклопува : ford бегство : 2013, 2014, 2015, 2016, 2017 линколн mkcthis : 2015, 2016, 2017.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ