.

.

totes Автоматски Отворете го Затвори водоотпорен Патување Виткање Чадор со Заштита од Сонце, Слаб Шари

totes Автоматски Отворете го Затвори водоотпорен Патување Виткање Чадор со Заштита од Сонце, Слаб Шари

DEN 439.20

Количина на стоки
Достапно на барање

Лесни, auto open блиску, голема крошна свитлива чадор овозможува лесно една рака работење и за заштита од сонце блокира штетните УВ зраци.Автоматски отворете и затворете работат лесно и со една рака; со едно притиснување на копче го отвора во окното и крошна на капата, и едно притиснување паѓа крошна надолу, па можете да repack и продавница.Never Wet невидлив слој на чадор крошна им овозможува на ветер : да се тркалаат право надвор за супериорен вода repellency, издржливост и одбрана против елементи.Sun Guard UPF 50+ заштита блокови 98 проценти од штетните UV зраци и ви држи до 30 степени ладилникот.Крошна Големина : 43-инчи; огради до 11-инчи кога затворена.Грижа инструкции : Остави отворена за да се исуши.Ги чистат со влажна крпа.Боја : Слаби Мрачно Sun Guard Најдете олеснување на топли и влажни денови под кул, заштитна сенка на totes Sun Guard umbrella.By блокирање 98% од сонца штетните УВ зраци, тоа може да ве 30 степени кулер за споредба, стои во директна сончева светлина.Never Wet Дури и кога ќе се тресат вашиот чадор надвор, тој се уште остава капе хаос во затворен простор и секаде да одите.Never Wet е револуционерен невидлив слој кој го прави дожд мушка и се тркалаат право на исклучување на чадор крошна, така што останува 4x посува.totes чадори доаѓаат во неколку стилови за да бидете заштитени од inclement времето.Дали ви треба за заштита од дожд, висока-брзина на ветрот, или жешко сонце - totes ви се опфатени.По дожд туш, просечната чадор остава неуредна баричките во вашиот автомобил, ходникот и секаде да одите.Но totes Never Wet чадори се вооружени со еден генијален невидлив слој, кој repels вода, така што тоа останува 4x посува.Битка силни ветрови и одзади, без да се водат за исчезнати чекор.Титан чадори функција ултра-силна алуминиумски рамки за да се спречи срамни флип-outs.Ние сме изградиле нашата Titans да се спротивстави на 70mph одзади, така што дека ќе остане сува и заштитени во rainstorms.На сончеви денови, креирајте ваш сопствен сенка со totes Sun Guard чадор кој го блокира 98% од штетните УВ зраци.Тоа е опремен со невидлива обвивка која помага да се задржи до 30 степени кулер за споредба, стои во директна сончева светлина.Кога неочекувано downpour ќе пристигне, можете исто така ќе имаат начин да се остане сува.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ