.

.

45-Парче Зачукуваше Сребрениот Сет со Служи Прибор, HaWare Нерѓосувачки Челик Flatware со Квадратен Раб за 8, Фенси Прибор за јадење Садови, се Вклучуваат Knifes Предници Лажиц

45-Парче Зачукуваше Сребрениот Сет со Служи Прибор, HaWare Нерѓосувачки Челик Flatware со Квадратен Раб за 8,

DEN 1007.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Чај Лажица 6. 【ДИЗАЈН И ИЗРАБОТКА】Оваа садови поставите имаат уникатни зачукуваше дизајн на секоја рачка која се здрав за наведнуваат отпор и удобен зафат, Огледало заврши ги прави да изгледа сјајна и елегантен, Можете да уживате во секоја оброци во стил со оваа исклучителна, модерен прибор за јадење во собата.Пристоен Подарок за Семејството и Пријателите : Одличен избор, како подарок за прекрасна семејството и пријателите на различни фестивали.Идеален за Секојдневно се Користат : Оваа група е направен од храна одделение 18/0 нерѓосувачки челик, високо анти- ' рѓосано, трајни и здрав за секојдневна употреба.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ