.

.

Пропан Брзо се Поврзете Фитинзи Адаптер Shutoff Вентил 3/8 Одблесокот x 1/4 NPT Машки Цевка Половина Унија Фитинг да Грејач Апаратот Брз Поврзете го Приклучокот со 3/8 Женск?

Пропан Брзо се Поврзете Фитинзи Адаптер Shutoff Вентил 3/8 Одблесокот x 1/4 NPT Машки Цевка Половина Унија Фитинг

DEN 527.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Навој дизајн спречува истекување на гас, енергија-заштеда, и безбедност. 1/4" Женски NPT x 1/4" Женски NPT Брзо се Поврзете е направен од 100% Солидна месинг, кој е анти- ' рѓа, анти-корозија, трајни, висока температура отпорни, не е лесно да се деформира. 1/4" машки x 1/4" машки целосен тек на приклучокот брзо се поврзете е направен од 100% Солидна месинг, кој е анти- ' рѓа, анти-корозија, трајни, висока температура отпорни, не е лесно да се деформира.Како што камп шпорет, преносни скара, tabletop скара, и повеќе.Донесе голема погодност на СКАРА.Дувачкиот Половина Унија Фитинг 3/8" Одблесокот x 1/4" NPT Машки Цевка е направен од 100% Солидна месинг, кој е анти- ' рѓа, анти-корозија, трајни, висока температура отпорни, не е лесно да се деформира. 【 Месинг Материјал & Времето Отпорни】- Овие практични цевка фитинг и брз спојка се направени од цврст месинг материјал, отпорност на корозија, не е лесно да се пробие и да се деформира, трајни производи за да можете да ја користите, исто така, може да се задржи алатка работат безбедно под висока температура и долг животен век. 【 Лесна Инсталација 】- Едноставно се инсталира со раце, едноставно поврзете побрзо конектор да регулаторот адаптер црево без да се движи или да ја носите, ви донесе голема погодност.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ